Saulė lietuvių mitologijoje – gyvenimo, šilumos ir sveikatos deivė. Per ilgus metus šis suvokimas nepasikeitė, tad ir šiandien saulė mums asocijuojasi su gyvenimu, šviesa ir šiluma. Mes siekiame, jog visą tai pajustumėte Saulės namuose, kuriuose nuolatos gyvena šviesa.

 

Projekte numatyta 116 šviesių ir erdviai išplanuotų butų, kuriuose kursis nauji žmonių gyvenimai. Namai bus A++ energinės klasės. Projekto vieta ir kuriami sprendiniai prisidės prie to, kad gyvenimas Saulės namuose jums būtų patogus ir kokybiškas. O šviesa, kurios turėtų netrūkti nei viename bute, suteiks taip mums visiems reikalingos energijos.

 

Projektas įsikurs Vilniuje, Pilkalnio g. 5 ir 7.

Statybų pabaiga numatoma 2024 m. IV ketv.

 

Privatumas
Gamta / Ežeras
Kokybė / Garantija
Susisiekimas
Parkingas
Žaidimų aikštelė
Energetinė klasė
PROJEKTO VALDYTOJAS

SAULĖS NAMAI yra antrasis EIKA DEVELOPMENT FUND fondo, valdomo UAB EIKA ASSET MANAGEMENT, vystomas gyvenamosios paskirties projektas. EAM yra investicijų valdymo įmonė, nuo 2016 m. teikianti paslaugas informuotiesiems investuotojams. EAM veikla yra licencijuojama ir prižiūrima Lietuvos banko. Valdymo įmonė turi teisę valdyti informuotiesiems investuotojams skirtus kolektyvinio investavimo subjektus.

SAULĖS NAMAI projekto valdytoja investuotojų pritarimu buvo paskirta UAB EIKA įmonių grupei priklausanti UAB EIKA DEVELOPMENT – viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir projektų valdymo įmonių Lietuvoje, sėkmingai plėtojanti gyvenamuosius, komercinius, visuomeninius ir kitos paskirties projektus. Per 30 veiklos metų EIKA grupė pastatė beveik 6000 butų ir 600 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastatų. Tai – modernios ir kokybiškos erdvės, kuriose gera gyventi. Miestai, kuriuose jauku būti.